Prywatny detektyw Marc-In
Cennik

Osoby Prywatne

Pozyskiwanie materialow dowodowych w sprawach rozwodowych, rodzinnych

CZYTAJ WIĘCEJ

Poszukiwanie osób zaginionych

CZYTAJ WIĘCEJ

Obserwacja osób

CZYTAJ WIĘCEJ

Ustalenia majątkowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Wykrywanie kamer i podsłuchów

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferta Dla Firm

Wykrywanie kamer i podsłuchów w biurach, firmach

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdzanie wiarygodności kontrahentów

CZYTAJ WIĘCEJ

Wykrywanie nieuczciwej konkurencji

CZYTAJ WIĘCEJ

Wywiad gospodarczy

CZYTAJ WIĘCEJ

Cena za wykonanie usługi ustalana jest indywidualnie do każdego zlecenia.

Kontakt

Zgoda

tel.: +48 783 477 277
mail.: bielsko.detektyw@gmail.com
Biuro detektywistyczne Marc-In
FHU Marc-In
43-300 Bielsko Biała

Przed umówieniem się na spotkanie prosimy
o kontakt telefoniczny.

Detektyw Bielsko-Biała to specjalista, którego usługi są coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach. Detektyw zajmuje się badaniem różnych sytuacji, w tym śledzeniem osób, zbieraniem dowodów na zdrady, wykrywaniem oszustw i nieuczciwych praktyk w firmach, a także poszukiwaniem zaginionych osób. Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z usług detektywa, warto poznać cennik jego usług, aby wiedzieć, jakie koszty z tym związane.

Ceny usług detektywa w Bielsku-Białej

Ceny usług detektywa w Bielsku-Białej są uzależnione od rodzaju śledztwa oraz czasu, jaki jest potrzebny na jego przeprowadzenie. Detektyw Bielsko-Biała oferuje swoje usługi w pakietach, w zależności od potrzeb klienta. Cena za usługi detektywa w Bielsku-Białej rozpoczyna się od 200 zł za godzinę śledzenia, natomiast za pełne śledztwo, w zależności od jego złożoności, można zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

W przypadku śledzenia osób, ceny detektywa mogą się różnić w zależności od specyfiki zadania, takiej jak rodzaj obserwowanej osoby, miejsce, w którym ma zostać przeprowadzone śledzenie, czas trwania zadania czy też ilość informacji, które klient oczekuje od detektywa. Cena śledzenia osoby jest zwykle określana na podstawie liczby godzin pracy detektywa oraz kosztów związanych z transportem i wyżywieniem.
W przypadku wykrywania oszustw w firmach, detektyw pobiera zwykle stałą opłatę za każdą godzinę pracy, która jest uzależniona od ilości osób, które muszą zostać sprawdzone, ilości dokumentów do przejrzenia oraz ilości miejsc, w których detektyw będzie musiał się udać w celu zdobycia potrzebnych informacji.

Poszukiwanie zaginionych osób to jedna z bardziej złożonych usług detektywa. Ceny w tym przypadku zależą przede wszystkim od czasu, który jest potrzebny na odnalezienie osoby, a także od rodzaju prac, które trzeba wykonać w celu znalezienia poszukiwanej osoby. Detektyw pobiera zwykle opłatę za każdą godzinę pracy, a cała usługa jest oceniana indywidualnie i uzależniona od specyfiki zadania.

Najpopularniejsze usługi detektywa w Bielsku-Białej

Detektyw Bielsko-Biała oferuje szeroki zakres usług, z których najpopularniejsze to:

  • Śledzenie osób – Detektyw Bielsko-Biała oferuje śledzenie osób prywatnych oraz firmowych, które może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów związanych z prywatnymi oraz biznesowymi relacjami. Detektyw może zebrać informacje o tym, gdzie dana osoba przebywa, z kim się spotyka, co robi, jakie ma zainteresowania i w jakie miejsca się udaje.
  • Badanie wierności partnera – Jeśli masz podejrzenia, że Twój partner zdradza Cię, to usługi detektywa mogą Ci pomóc w zdobyciu odpowiednich dowodów. Detektyw Bielsko-Biała przeprowadzi specjalne śledztwo, w wyniku którego uzyskasz informacje o tym, czy podejrzenia są uzasadnione.
  • Poszukiwanie zaginionych osób – Detektyw Bielsko-Biała oferuje również usługi w zakresie poszukiwania zaginionych osób. Może pomóc w odnalezieniu bliskiej osoby, która zniknęła bez śladu, lub w zlokalizowaniu dawno niewidzianych znajomych.
  • Wykrywanie oszustw w firmach – Detektyw Bielsko-Biała oferuje również usługi w zakresie wykrywania oszustw w firmach. Może pomóc w zidentyfikowaniu oszustów, którzy działają w Twojej firmie i szkodzą jej finansom.